Obec Jakubov
Váš nákup môžete dokončiť na tomto mieste. Doručenie kuriérom za 2,99 € do 10 dní.
Výprázdniť košík

Rúška pre občanov Jakubova

Obec Jakubov sa chce týmto spôsobom poďakovať firme Sawbac za dodanie potrebnej textílie na šitie rúšok, pani Oslejovej a pani Poluchovej za poskytnutie gumičiek., krajčírkam: Katke Martincovej, Veronike Šimkovej, Svetlanke Novákovej, Aničke Petrášovej, Veronike Kalakajovej, Gabike Dančíkovej, Stefi Novákovej, Alenke Fratričovej, Stázke Martincovej, Ivane Kučerovej, Eve Mošovskej, Zlatici Liptákovej, Slávke Sivákovej a ich šikovným pomocníkom, Bronislavovi Beránkovi, Kubovi Adamkovičovi, Samovi Kubecovi, Tamarke Švárovej, Terezke Petrášovej, Stanke Kakalíkovej, Marekovi Redenkovičovi a Alexovi Redenkovičovi, Denisovi, Simonke a Martine Vasekovej za distribúciu rúšok do schránok občanom.
V mene celej obce týmto ďakujem každej krajčírke a jej pomocníkom, ktorí obetovali svoj voľný čas pre všetkých občanov obce. Žiadame občanov, aby rúška nosili do potravín a do zdravotného strediska, na poštu,  ale i pri pohybe po obci a dbali na zvýšenú hygienu.

 

 

 

Všetkým ľuďom už boli rúška rozdané. Žiadame občanov, aby do miestnych obchodov a na poštu vstupovali po jednom a s rúškom na tvári. 

 

Dobrovoľníci už rozdali rúška do domácností vo väčšej časti dediny. Momentálne sa roznáša stred obce, resp. Hlavná ulica a chýba ešte ulica Paseky, K rybníkom a Dolečková. 

Prosíme občanov- rúška sú šité dobrovoľníčkami, sú šité tak, aby splnili svoj účel! 

Ľahkým prepraním, prežehlením a vydezinfikovaním sa dajú nosiť aj viackrát.

 

Vďaka firme Sawbac, dobrovoľníkom na šitie a roznos rúšok Vám bude v nasledujúcich dňoch distribuované rúško do schránky.

Upozorňujeme, že šitie a distribúcia bude prebiehať postupne.